SJAJNE SU / 'Vatrene' zabile prve pogotke i upisale prvu pobjedu: Sve je pokrenula djevojka koja je zaludjela Hrvatsku

Hrvatska je veliki dio posla obavila u prvom poluvremenu

30.11.2021.
19:51
Instagram

U šestom kvalifikacijskom ogledu za odlazak na Svjetsko prvenstvo hrvatske nogometašice su upisale premijernu pobjedu te su postigle prve golove.

MAMI UZDAHE GDJE GOD SE POJAVI /

Atraktivna Ana Maria Marković zablistala u dresu Hrvatske, zanosnoj napadačici 'kockice' savršeno stoje

Na domaćem terenu u Puli Hrvatska je pobijedila Moldaviju s uvjerljivih 4-0 te su igračice Nenada Gračana trenutačno četvrte na ljestvici s četiri boda.

Hrvatska je put prema tri boda trasirala u prvom poluvremenu kada je postigla dva pogotka. Prvo je Ana Maria Marković svladala suparničku vrataricu u 6. minuti, dok je u 35. Landeka realizirala jedanaesterac za 2-0.

U drugom dijelu se nastavila dominacija Hrvatica, a usporedno s tim su se dogodila nova dva gola. Prvo je zabila Lubina u 65., a deset minuta kasnije i Jelenčić za konačnih 4-0.

U idućem mini-ciklusu, u travnju iduće godine, hrvatske nogometašice prvo gostuju kod Moldavije (8. travnja), dok nakon toga dočekuju Rumunjsku (12. travnja).