HRVATI U FRANCUSKOJ: / Mladi Vatreni odigrao cijelu utakmicu za Lille, Ćaleta-Car zacementiran na klupi, Bašiću samo poluvrijeme

Duje Ćaleta-Car ostao je na klupi Marseillea koji je odigrao 0-0

17.8.2019.
22:50
Profimedia, SIPA USA

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Bradarić igrao je čitav susret za Lille koji je u 2. kolu francuskog prvenstva izgubio na gostovanju kod Amiensa sa 0-1 (0-0).

Strijelac jedinog gola bio je Guirassy (70), a Lille je od 39. minute igrao bez isključenog Soumarea. Nakon dvije odigrane utakmice oba sastava imaju po tri boda.

Toma Bašić odigrao je prvo poluvrijeme za Bordeaux u 1-1 (0-1) domaćem remiju protiv Montpelliera. Goste je u vodstvo doveo Delort (22), a poravnao je Maja (69) koji je u igru ušao upravo umjesto Bašića.

Duje Ćaleta-Car ostao je na klupi Marseillea koji je odigrao 0-0 na gostovanju kod Nantesa. Za oba sastava ovo je prvi bod u novom prvenstvu.

Danijel Subašić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Monaca koja je i u 2. kolu izgubila sa 0-3, ovoga puta na gostovanju kod Metza.

Na vrhu je Lyon, koji je u petak svladao Angers sa 6-0, sa šest bodova.