Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
JAKO JE LJUTIT /

Hrvat rigao vatru na svoje igrače nakon još minimalnog poraza: 'Ovo je najslabija ekipa koju sam imao u posljednjih 14 godina'

Komentirao je fizičku spremnost svojih igrača, bio je bez dlake na jeziku

VOYO logo
VOYO logo

Torino je nakon četiri utakmice bez poraza ''pao'' u Firenci kod domaće Fiorentine. Ranieri je u 83. minuti pogodio za slavlje Viola, a Nikola Vlašić igrao je do 78. minute za goste koje s klupe vodi Ivan Jurić.

Nakon utakmice, ljutit je bio trener Torina Ivan Jurić.

''Mislim da je prvo poluvrijeme bilo igrački odlično, ali morate zabijati golove. Imali smo puno prilika za vodstvo. Onda je u drugom poluvremenu bila borba. Nedostajalo nam je natjecateljske zlobe na golu, taj gol ne smiješ primiti.''

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.

Osvrnuo se onda i na fizičku spremnost svojih igrača, bio je bez dlake na jeziku:

''Ova momčad je antifizička, to je najmanje fizička koju sam imao u posljednjih 14 godina. Radi se o pritisku da se ukrade lopta, a ne o fizikalnosti. Ako želiš ići gore, ne možeš imati ovakav stav na sporom ubačaju poput onog koji je doveo do gola. Tim je uvijek bio pravi posljednjih mjeseci, ali ne uspijevamo pobijediti u ovakvim utakmicama. Svi želimo učiniti nešto više. I ovdje i u Bologni odlučili su biti laki.''

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike