Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
potraga za pojačanjima /

HNL nastavlja trgovati: 'Lokosi' doveli hajdukovca, Osijek kupio Mađara, ali još ne može zaigrati

Registracija novog Mađara u redovima Osijeka će biti moguća tek za treće kolo proljetnog dijela sezone za utakmicu protiv Istre

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Lokomotiva je nastavila tražiti pojačanja u Splitu. Prošle sezone s Poljuda su doveli vratara Ivu Grbića, dok su se ove godine odlučili pojačati stoperom iz druge momčadi bilih.

Radi se o 22-godišnjem stoperu Mati Šuti, koji je odmah proslijeđen u Rudeš gdje će provesti ostatak sezone. U to vrijeme završit će posudba Anti Majstoroviću koji bi iz Lokomotive potom trebao prijeći u Dinamo.

Osijek je pak ostvario sjajan posao dovođenjem mađarskog reprezentativca Laszla Kleinheislera iz kazahstanske Astane. Mađar je potpisao trogodišnji ugovor, ali pojavili su se problemi pošto je Mađar u sporu s Astanom i ne može dobiti papire. Slučaj ide na arbitražu pa Osijek ne može još registrirati igrača kojeg je kupio.

Njegova registracija će biti moguća tek za treće kolo proljetnog dijela sezone za utakmicu protiv Istre, piše Bijelo-plava birtija.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike