ZA POVIJEST / Heroju Real Madrida uspjelo nešto što nije Cristianu i "pravom" Ronaldu, već samo jednom neočekivanom igraču

To je još samo uspjelo defanzivnom veznjaku Christianu Karembeu je 1998. godine

25.10.2023.
12:51

Nogometaši madridskog Reala ostvarili su u trećem nastupu i treću pobjedu u Ligi prvaka, u gostima su u okviru skupine C svladali portugalsku Bragu 2-1.

KAKO ĆE NAKON OVOGA NA KLUPU? /

Crno na bijelo: Luka Modrić je odigrao monstruoznu utakmicu za Real Madrid. Ovo je dokaz

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Nakon brazilske kombinacije Real je poveo već u 16. minuti. Vinicius Junior je asistirao, a strijelac je bio Rodrygo. Domaći sastav nije bio posebno impresioniran uglednim suparnikom te je igrao hrabro i napadački. Nizale su se šanse na obje strane, no u takvom ritmu opet se zatresla domaća mreža. U 61. minuti opet je asistent bio Vinicius, a strijelac za 2-0 odlični Jude Bellingham, koji se tim pogotkom upisao u povijest "Kraljevskog kluba".

Bellingham je, naime, postao drugi igrač Reala koji je zabio u pve tri utakmice za Real u Ligi prvaka. Taj pothvat nije uspio mnogim velikanima poput Raula, brazilskog Ronalda, Cristiana Ronalda i Benzemi, već samo defanzivnom veznjaku Christianu Karembeu je 1998. godine.

Mladi Englez je ovoga ljeta stigao u Real iz Borussije Dortmund i od samog početka oduševljava svojim nastupom. Postat će najskuplji transfer u povijesti "Kraljevskog kluba" ako ostvari sve uvjete iz klauzula. Borussiji bi tada pripalo 130 milijuna eura.