HALILOVIĆEVA ASISTENCIJA NIJE BILA DOVOLJNA: / Las Palmas primio četiri komada u Barceloni

U prvoj utakmici 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva Espanyol je svladao Las Palmas s 4-3 (2-1).

10.3.2017.
23:08
AFP, DESIREE MARTIN

Domaći su praktički čitavu utakmicu vodili, prvi gol postigli su već u 1. minuti preko Davida Lopeza, Lemos je svojim prvim pogotkom u 31. minuti poravnao na 1-1, ali da Espanyol ipak na odmor ode s prednošću pobrinuo se Gerard u sudačkoj nadoknadi prvog dijela. Lemos je u 49. još jednom izjednačio, ali je Piatti samo četiri minute potom iz kaznenog udarca pogodio za 3-2, a Jurado je u 74. povisio na 4-2. Na konačnih 4-3 smanjio je Mateo Garcia u 84. minuti na asistenciju našeg Alena Halilovića.

Livaja bez nastupa

Halilović je igrao za Las Palmas do 88. minute, dok Marko Livaja nije konkurirao za nastup.

Deveti Espanyol ima 39 bodova, dok je Las Palmas 12. sa 32. Na vrhu je Barcelona sa 60 bodova, jednim više uz utakmicu više od drugog Reala iz Madrida.