Ima 20 godina / Hajduku nije bio dovoljno dobar, a sada dominira u Austriji: Hrvat zabio gol i asistirao

Donedavni Hajdukovac debitirao je s hat-trickom u austrijskome kupu. Za vikend je počelo i austrijsko prvenstvo, gdje je Ljubičić po SofaScore ocjenama bio drugi najbolji pojedinac svoje momčadi.

23.7.2022.
19:51
Ivo Čagalj/PIXSELL

Marin Ljubičić dugo se godina razvijao ipripremao u omladinskim kategorijama Hajduka kako bi jedan dan konačno bio sprema za igru na najvišoj razini za seniorsku momčad. Splitska momčad odlučila je da će svoj razvoj nastaviti ove sezone u austrijskom LASK-u, gdje igra - fenomenalno.

Naime, Ljubičić je u 14. minuti odličnim prodorom u protivnički šesnaesterac odlično asistirao Keiti Nakamuri, koji je zatresao protivničku mrežu. Goiginger je povisio na 2-0 u 28. minuti, a Hrvat je ponovno bio u središtu događaja u 49. minuti.

Nakamura je prebacio loptu na drugu vratnicu, a Ljubičić je riješio utakmicu u početku drugog poluvremene s pogotkom za visokih 3-0. Ljubičić je izašao iz igre u 61. minuti, a konačni rezultat bio je 3-1.

Pogodak hrvatskog igrača pogledajte OVDJE.