SKANDALOZAN ISPAD TORCIDE / Na tribinama izvjesili zastavu NDH, a nisu se proslavili ni skandiranjem tijekom utakmice

Osim toga palili su i baklje što se također novčano kažnjava

7.8.2021.
23:16
Matija Habljak/PIXSELL

U drugoj utakmici 4. kola Prve HNL Hajduk je u subotu u gostima pobijedio Goricu 3-1. Hajduk je došao u vodstvo pogotkom Mlakara u 31. minuti, a Vuković je u sudačkom dodatku na kraju prvog poluvremena povećao na 2-0. Gorica smanjuje u 51. minuti, a strijelac je u 56. minuti Lovrić, no Hajduk podiže na 3-1 u 88. minuti zahvaljujući pogotku Marka Livaje.

HAJDUK PREKINUO PROKLETSTVO /

Navijači u transu, Bijeli odigrali najbolju utakmicu ove sezone i došli do prve pobjede u Gorici

Za razliku od igrača, navijači Hajduka se nisu proslavili. Naime, na tribinama su izvjesili zastavu NDH, a kako javlja Dalmatinski portal tijekom utakmice skandirali su 'Mi Hrvati ne pijemo vina, samo krvi četnika iz Knina'.

Također, u prvom poluvremenu razvili su transparent na kojem je pisalo: 'Kada mi trava pokrije grob, majko ne plači ti. Znaj da Hrvat neće biti rob niti će ga nestati!'

Osim toga palili su i baklje pa će Bijeli sigurno biti kažnjeni.

Za one koji ne znaju, NDH je bila Hitlerova u Mussolinijeva kvislinška tvorevina, koja je provodila njihovu rasnu politiku, ali eto, nažalost, i danas se neki zaklinju u nju.