ANKETA / Hajdukova prednost se topi, pitamo vas: Tko će osvojiti HNL?

Gotovo je odigrana četvrtina prvenstva, a mi vas u anketi pitamo koga vidite kao novog prvaka?

18.9.2023.
9:15
Igor Kralj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka vodili su do 87. minute kod Gorice 1-0 u susretu osmog kola HNL-a, no dvoboj je završio pobjedom Velikogoričana 2-1 (0-0).

NAKON LUDE ZAVRŠNICE /

Jeličić je očekivao više od Hajduka, a navijači složni: 'Bili tići dođite nam opet'

U 62. minuti Zvonimir Šarlija doveo je Splićane u vodstvo i Hajduk je sve do 87. minute imao tri boda u džepu. No, prvo je Gorica izjednačila pogotkom Dine Štigleca, dok se potpuni preokret dogodio u 92. minuti kada je Ante Matej Jurić pogodio za 2-1 domaćeg sastava.

Nakon odrađene kazne na klupu Hajduka se vratio prvi trener Ivan Leko, no njegova je momčad nakon pet prvenstvenih pobjeda u nizu upisala drugi poraz zaredom.

Hajduk je i dalje prvi, ali se njegova prednost pred pratnjom topi. Rijeka i Dinamo sada imaju samo dva boda manje, a Plavi imaju i utakmicu manje.

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.