HAJDUKOV SJEVER U POTPUNOJ TIŠINI: / Evo zašto su torcidaši šutjeli usred bakljade

'Bez obzira na sve uz vas smo do kraja, držite se braćo do zadnjeg dana'

6.8.2018.
7:30
PIXSELL

Torcida je ponovno bila dvanaesti igrač Hajduku protiv Lokomotive sinoć na Poljudu, ali im bijeli nisu uspijeli darovati pobjedu (1-1).

HAJDUK – LOKOMOTIVA 1-1: Splićani prokockali tri boda u drugom poluvremenu; ništa od premijerne prvenstvene pobjede

Dalmacija Danas javlja kako su torcidaši na sjevernoj tribini, u prvom dijelu utakmice, istaknuli transparent:

“Bez obzira na sve uz vas smo do kraja, držite se braćo do zadnjeg dana”.

Transparent je pratila i bakljada, a na sjeveru - muk. Ništa se nije pjevalo, a razglog tome je tretman koji su doživjeli navijači Hajduka u Srbiji.

U zadnjem dvoboju 2. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka i Lokomotive odigrali 1-1 (1-0).

U utakmici odigranoj po velikoj sparini i vrlo lošem travnjaku Hajduk i Lokomotiva su remizirali.

Hajduk je poveo u 44. minuti snažnim i preciznim udarcem mladog Stanka Jurića s više od 25 metara, dok je Lokomotiva izjednačila u 47. minuti pogotkom veterana Ivana Krstanovića.