NEDOPUSTIVA POGREŠKA / Guardiola se u nevjerici hvatao za glavu, a za sve je kriv naš Joško Gvardiol

Iako je prvo poluvrijeme Gvardiol odigrao odlično čini se kako je u drugo ušao malo opuštenije

4.10.2023.
23:46

Aktualni engleski prvak Manchester City upisao je i drugu pobjedu u skupini G Lige prvaka. Nakon što je u prvom kolu na Etihadu ugašena Crvena zvezda s 3-1, City je u Leipzigu identičnim rezultatom porazio i njemački sastav.

PRIPREMA ZA BALLKANI /

Modri bez ključnih igrača odradili trening u Prištini, pogledajte fotografije

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol protiv bivšeg je kluba odigrao svih 90 minuta, dok Mateo Kovačić nije ulazio u igru.

I iako je prvo poluvrijeme Gvardiol odigrao odlično čini se kako je u drugo ušao malo opuštenije pa je na samom početku napravio veliki propust.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Naime, Gvardiol je loptu iznio 70 metara od svog gola te ju predao suigračima i s njima nastavio graditi napadaču akciju. Ubrzo se našao u blizini protivničke korner zastavice gdje je City izgubio loptu.

Gvardiol je zatim kasnio u obranu što je iskoristio igrač Leipziga koji je počeo graditi kontra napad koji je uspješno i sproveo. Leipzig je tako izjednačio na 1-1.

Kamere su odmah uhvatile trenera Citya, Pepa Guardiolu kako se zabrinuto prima za glavu.

Građani su se kasnije vratili te pogodcima Alvareza i Dokua preokrenuli rezultat na 3-1 i odnijeli drugu pobjedu za redom.

Na ljestvici skupine vodi City sa šest bodova, Leipzig ima tri, a Crvena zvezda i Young Boysi po jedan bod.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo.