INTER 'PETARDOM' RASTURIO GENOU I NAPRAVIO NEŠTO ŠTO NIJE 22 GODINE: / Gosti u očaju

Inter na krilima Gagliardinija do bodova protiv Genoe

3.11.2018.
16:56

U 11. kolu Serie A Inter Perišića, Vrsaljka i Brozovića u subotu poslijepodne uzeo je sva tri boda protiv Genoe hrvatskog trenera Ivana Jurića na San Siru pobijedivši 5-0, došavši tako i do sedme uzastopne pobjede u ligi. Time su se vratili na drugo mjesto u poretku izjednačivši se bodovno s Napolijem. Sad obje momčadi imaju 25 i čekaju kiks Juventusa Marija Mandžukića, koji kasnije igra s Cagliarijem Darija Srne, a koji je na 28 i ima susret manje.

MILAN MISLI OZBILJNO, U PREGOVORIMA SU SA IBRAHIMOVIĆEM: Na San Siru ne kriju svoju ideju, ali postoji i jedan problem

Gagliardini zabio dva gola

Junak susreta bio je mladi 24-godišnji veznjak Roberto Gagliardini, koji je zabio dva gola, u 14. minuti za 1-0 i 49. za 3-0. Inače, prvi se put nakon 22 godine i dvoboja s Padovom, dogodilo da su uvodna dva gola za Inter u prvih 20 minuta postigla dva Talijana...

Perišić i Brozović startali, ali nisu završili utakmicu

Drugi gol na susretu zabio je Politano u 16. minuti, dok je četvrti pogodak u utakmici dijelo Joaoa Marija u 91. minuti, a dvije minute poslije isti igrač je asistirao Radji Nainggolanu za konačnih 5-0. Igrači Genoe očajni su napustili travnjak kultnog stadiona...

Vrsaljko na klupi

Što se Hrvata tiče, Perišić i Brozović su krenuli, ali trener Intera Spalletti ih nije držao do kraja u igri. Perišića je zamijenio Valero u 76., a Brozovića Nainggolan u 87. Vrsaljko nije ni ulazio u igru, ovaj je put utakmicu promatrao s klupe.