GOROPADNI NAPOLI UŠAO U POVIJEST: / Ovakav pothvat još nije uspio nikome otkad postoji Serie A

Nogometaši Napolija ostali su vodeća momčad i nakon sedmog kola Serie A zahvaljujući pobjedi na svome San Paolu protiv Cagliarija s 3-0.

1.10.2017.
14:57
AFP, CARLO HERMANN

Napolitanci su se očekivano lako obračunali s gostima sa Sardinije, a strijelci su bili Marek Hamšik u četvrtoj minuti, Dries Mertens u 40. iz jedanaestrca i Kalidou Koulibaly u 47. minuti. Marko Rog je ušao u igru za domaćina u 71. minuti.

U sedam utakmica 25 golova

Goropadni Napoli je na ovaj način postao prva momčad u povijesti Serije A koja je u uvodnih sedam kola zabila najmanje 25 golova.

Napoli vodi na ljestvici sa svih sedam pobjeda, 21 bodom i gol razlikom 25-5, dok je drugi Juventus s 18 bodova i utakmicom manje. Cagliari je četrnaesti sa šest bodova.