Goropadni Bayern se zahuktao: 'Odmorili smo igrače, protiv Dinama moramo biti još bolji'

Već su u prvom poluvremenu stigli do vodstva 4:0

15.9.2024.
12:57
Matija Habljak/PIXSELL

Dinamou utorak 17. rujna na Allianz Areni protiv Bayerna otvara grupnu fazu Lige prvaka.

INCIDENT OBILAZI SVIJET /

Procurila snimka napada navijača na delegaciju Hajduka! Tko zna što bi bilo da se nije umiješao Marić

Plavi su u posljednjem ispitu prije puta u Munchen izgubili od Hajduka 0:1, a Bayern je u gostima svladalo Holstein Kiel visokom 6-1 pobjedom i ostao na stopostotnome učinku u Bundesligi.

Bavarci su furiozno krenuli u utakmicu i poveli nakon samo 14 sekundi. Strijelac najbržeg pogotka sezone u Bundesligi bio je Musiala. Bayern je već nakon 13 minuta vodio 3-0. Najprije je u 7. minuti zabio Harry Kane, a zatim je šest minuta kasnije Remberg zatresao vlastitu mrežu. Kane je došao i do hattricka pogocima u 43 i 91. minuti, a između njegova dva pogotka među strijelce se upisao i Olise.

Trener Bayerna Vincent Kompany nakon pobjede nad Kielom nije skrivao zadovoljstvo, ali i istaknuo da mu je sada fokus samo na Dinamu.

"Bili smo dobri, ali moramo biti još bolji u utorak. A nakon toga, u onoj idućoj utakmici još bolji. Dobra stvar ove utakmice jest i što smo na poluvremenu imali 4-0 pa smo mogli neke igrače i odmoriti za Dinamo! Svi će biti spremni za tu utakmicu", poručio je.