KRALJEVI PENALA / Gori nebo i zemlja! Pogledajte kako slave hrvatski navijači pobjedu Vatrenih

5.12.2022.
19:07

Vatreni su neprikosnoveni kraljevi drame! Hrvatska je u osmini finala nakon 1:1 u regularnom dijelu sad već na sebi svojstven način, kroz produžetke i penale došla do pobjede protiv Japana.

Heroj pobjede je bio vratar Dominik Livaković s čak tri obranjena jedanaesterca u raspucavanju, a ne treba zaboraviti da je u regularnom dijelu Ivan Perišić prekrasnim pogotkom poravnao rezultat početkom drugog dijela.

POZNATA LICA /

Politička elita i obitelji Vatrenih plijene pažnju na tribinama: Svi su uz naše reprezentativce

Heroj Livaković, Livajina stativa bez posljedica

Rastrčani i agresivni Japanci su stvarali ogromne probleme Hrvatima pogotovo u prvom poluvremenu, no u nastavku su Vatreni stavili utakmicu pod kontrolu no opet su nas kao i puno puta u posljednjih desetak godina odveli u 120 minuta nervoze.

Grizli su se nokti, čupala kosa, ali penali su opet otišli na našu stranu. Dominik Livaković je obranio čak tri od četiri japanska penala dok su za Hrvatsku pogađali Vlašić, Pašalić i Brozović dok je Marko Livaja pogodio vratnicu no zbog tog neće plakati.

Diljem Hrvatske se slavilo uz puno pjesme i pirotehnike, a mi vam donosimo video iz Zagreba.