WOLFSBURG SLAVIO NA KRILIMA SJAJNOG HRVATA: / U ogromnoj pobjedi Vukova zabio je svoje prve golove u Bundesligi

Wolfsurg i Bayer Leverkusen sastali su se u 28. kolu Bundeslige

26.5.2020.
22:25
Marius Becker / AFP / Profimedia

Nogometaši njemačkog Wolfsburga u 28. kolu Bundeslige pobijedili su Bayer Leverkusen 4:1. Strijelac golova za 1:0 i 4:0 je bio hrvatski branič Marin Pongračić.

[VIDEO] HOĆE LI ON BITI NOVI STUP OBRANE VATRENIH? U Njemačkoj igra nogometaš koji bi mogao biti pravo rješenje: /

'Kod mene nema dvojbe..'

Pongračić, koji je u siječnju stigao u Wolfsburg iz Salzburga, postigao je prvi i četvrti pogodak za svoju momčad, a oba na gotovo identičan način, snažnim udarcem glavom s pet metara nakon ubačaja Arnolda iz slobodnog udarca s desne strane. Prvi pogodak Pongračić je postigao u 43., a drugi u 75. minuti. Bili su to njegovi prvi golovi u Bundesligi u karijeri.

Njegov pogodak za 1:0 možete vidjeti OVDJE, a za 4:0 OVDJE.

Drugi i treći gol za Wolfsburg postigli su Arnold (64) i Steffen (67), dok je poraz Bayera ublažio Baumgartlinger (85).

Pongračić je odigrao čitav susret, dok je Josip Brekalo igrao do 65. minute za Wolfsburg koji je šesti na ljestvici sa 42 boda, dok je Bayer peti sa 53 boda.