GOLČINA MORATE RIJEŠILA DERBI: / Pogodak koji je odlučio susret Chelsea-Manchester United jednostavno morate vidjeti

Nogometaši Chelseaja svladali su Manchester United rezultatom 1-0 u utakmici igranoj na Stamford Bridgeu u sklopu 11. kola engleske Premier lige. Pogodak odluke postigao je Alvaro Morata u 55.

5.11.2017.
19:58
Screenshot

Chelsea je do pobjede stigao zahvaljujući sjajnom pogotku Morate koji je stigao nakon što je ubacio Azpilicueta. Morata visoko skočio i preciznim udarcem glavom s 10-ak metara pogodio lijevi gornji kut vrata Manchester Uniteda te ostavio De Geu nemoćnim.

NITKO NE GAZI KAO GUARDIOLINA MOMČAD: /

City bez muke svladao Arsenal, već su na 52 postignuta gola

U završnici utakmice Morata je propustio veliku priliku i za drugi pogodak u trenucima kad se Chelsea grčevito branio, a Thibaut Curtois imao nekoliko čudesnih obrana kojima je zaustavljao pokušaje Unitedovih nogometaša.

U zadnjoj utakmici 11. kola Everton je ugostio Watford i u nevjerojatnom raspletu stigao do treće ovosezonske pobjede, iako je u 64. minuti bilo 2-0 za goste pogocima Richarlisona (46) i Kabaselea (64). No, u sljedećih deset minuta Everton je uspio izjednačiti. U 67. minuti Niasse je pretrčao svog čuvara i vratara te postigao prvi pogodak za domaće, dok je u 74. minuti Calvert-Lewin nadskočio sve igrače Watforda i precizno pogodio glavom s par metara za 2-2.

Dramatičan rasplet dogodio se u 12 minuta sučevog dodatka. U prvoj minuti je Baines realizirao kazneni udarac kojim je Everton poveo 3-2. U 11. minuti dodatka Cleverley je imao priliku na suprotnoj strani s bijele točke donijeti bod gostima, ali je poslao loptu pokraj desne vratnice.