GOL ZA POBJEDU: / Pogledajte Mandžukićev prvijenac u dresu Juventusa

Hrvatski nogometaš Mario Mandžukić zabio je premijerni pogodak u dresu Juventusa u čije je redove prešao prije nekoliko tjedana iz madridskog Atletica.

29.7.2015.
19:15
PIXSELL, Robert Anić

Mandžukić je debitirao za Juventus prošli vikend u porazu od Borussije Dortmund (0:2) u prijateljskoj utakmici. Tada se nije posebno istaknuo, ali nije mu trebalo dugo da počne raditi ono zbog čega je i doveden u Torino.

Debitirao Khedira

Europski doprvak je u srijedu gostovao u Gdanjsku i pobijedio domaću Lechiju s 2:1. Mandžukić je igrao drugo poluvrijeme, a u posljednjoj minuti utakmice je donio Staroj dami pobjedu nakon dodavanja Čeha Romana Maceka.

Juve je prije toga poveo u četvrtoj minuti golom Paula Pogbe, a u 82. minuti je izjednačio Adam Buksa. Spomenimo i da je u ovoj utakmici u dresu talijanskog prvaka debitirao njemački reprezentativac Sami Khedira koji je kao slobodan igrač došao iz Real Madrida.