GLEDAJTE I UŽIVAJTE: / Evo kako je Halilović ponovno oduševio Španjolce

Mladi hrvatski nogometaš Alen Halilović svakim danom sve više oduševljava španjolsku javnost i tamošnje stručnjake.

20.10.2015.
14:07
Screenshot/Instagram

U posljednjoj utakmici 8. kola španjolskog prvenstva Sporting je pred svojim navijačima gubio s 1:3 sve do 88. minute kada je Halilović briljantnom asistencijom za Nacha Casesa pomogao smanjiti zaostatak. U šestoj minuti sudačke nadoknade Guerrero je donio bod domaćima za konačnih 3:3.

ČAROBNI POVRATAK: /

Pogledajte sjajnu asistenciju Alena Halilovića!

Gol i tri asistencije

Nije asistencija bila jedino dobro što je član Barcelone na posudbi u Sportingu napravio u ponedjeljak navečer. Španjolski mediji pišu da je bivši dinamovac još jednom bio šef sredine terena. Igrao je na mjestu playmakera iza napadača, ali je često odlazio i na desno krilo. Pred kraj se, pak, povukao dublje u vezni red odakle je vrlo dobro dirigirao igrom za što ga je posebno pohvalio trener Abelardo Fernandez.

Inače, Haliloviću je ovo bila treća asistencija ove sezone u Primeri, a na kontu ima i jedan gol, postignut u 7. kolu u pobjedi protiv Espanyola.