GENOA - LAZIO 2:3: / Fantastična utakmica u Genoi; Pogledajte nevjerojatan slobodnjak Cataldija

Drugi Lazio sada ima 59 bodova, jedan manje od vodećeg Juventusa

23.2.2020.
15:47

Nogometaši Lazija u nedjelju su se primaknuli aktualnom branitelju naslova prvaka Italije Juventusu ponovno na samo bod zaostatka na vrhu ljestvice talijanskog prvenstva 3:2 (1-0) pobjedom na gotovanju kod Genoe u susretu 25. kola.

ROMA RAZMONTIRALA MOMČAD S POBJEDNIČKIM NIZOM I PREKINULA CRNI POST: /

Nikola Kalinić igrao od 82.

Lazio poveo već u 2.

Lazio je poveo već u 2. minuti odličnim solo-prodorom Marušića, a u nastavku su postignuta još četiri pogotka. Prvo je Immobile u 51. minuti preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora povisio na 2:0, da bi šest minuta potom Cassata sjajnim udarcem s više od 20 metara pogodio sam gornji lijevi kut nemoćnog Strakoshe za smanjenje na 2:1.

No, Cataldi je iz slobodnog udarca u 71. minuti maestralno vratio Laziju prednost od dva gola da bi kapetan domaćih Criscito u 90. minuti iz kaznenog udarca smanjio na konačnih 3:2.

Lazio sada ima 59 bodova, jedan manje od vodećeg Juventusa

Drugi Lazio sada ima 59 bodova, jedan manje od vodećeg Juventusa koji je u subotu svladao SPAL sa 2:1, dok je Genoa ostala u zoni ispadanja, 18. sa 22 boda, jednim manje uz utakmicu više od gradskog suparnika Sampdorije.

SPAL – JUVENTUS 1:2: Poput kakvog pjesnika Ronaldo naljepšim stihovima piše talijansku nogometnu povijest

U nedjelju će u Italiji igrati još samo Roma i Lecce od 18 sati, dok su dvoboji Atalanta - Sassuolo, Verona - Cagliari, Torino - Parma i Inter - Sampdorija odgođeni zbog straha od širenja epidemije koronavirusa.