NIJE JOŠ GOTOVO / Futsal Vatreni poraženi od Francuske, ali priliku za revanš imaju za nekoliko dana

6.10.2023.
9:04
Luka Batelic/PIXSELL

Hrvatska futsal reprezentacija poražena je u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Lavalu od Francuske 2-5 (0-1).

HRABRO 'PALI' /

Zrinjski nadomak nove senzacije, PAOK svladao Eintracht

Nakon uvjerljivih pobjeda nad Njemačkom i Slovačkom, Hrvatska je doživjela i prvi poraz u borbi za prvo mjesto u skupini.

Francuzi su poveli preko Belhaja (12), no u drugom dijelu Hrvatska radi preokret pogocima Franca Jelovčića (23) i Antonia Sekulića (27).

No, potom domaćini odigravaju furioznu završnicu. U 33. minuti Saadoui poravnava na 2-2, a dvije minute kasnije Mohammed dovodi Francuze u vodstvo 3-2, da bi Bendali u 36. minuti digao na 4-2. Konačnih 5-2 postavio je Mohammed (39).

Na ljestvici Francuska vodi sa sedam bodova, Hrvatska ima šest, Njemačka tri, a Slovačka jedan bod.

Hrvatska 10. listopada u Zagrebu dočekuje Francusku.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo.