[FOTO] TORCIDA NAPRAVILA 'SHOW' NA TRIBINI: / Pogledajte kakvu su poruku izvjesili na koreografiji. A nešto su pripremili i HNS-u

Uz to su zapalili podosta baklji, bacili nešto petardi

15.2.2020.
20:37
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U dvoboju 22. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slavena preokretom pobijedili splitskog Hajduka s 2-1 (1-1). Hajduk je poražen na neugodnom gostovanju u Koprivnici iako je vodio s 1-0, da bi s igračem manje primio dva gola i ostao bez bodova.

Hajduk je poveo već u 14. minuti, kada je nakon pregleda VAR-om kontakt Jaira i Božića okarakteriziran kao penal, a s "bijele točke" je precizan Nigerijac Samuel Eduok. u 37. minuti Hajduk je ostao s igračem manje nakon što je Stanko Jurić dobio drugi žuti karton. U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Stipe Bačelić-Grgić je preciznim udarcem glavom izjednačio za Slaven. U uzbudljivoj zavšnici Hajduk je propustio veliku šansu, Jradi je promašio prazna vrata, potom je Vučur pogodio vratnicu, da bi u 88. minuti Ivan Krstanović s 20-tak metara uputio udarac, koji splitski vratar Posavec nije uspio zaustaviti.

15.02.2020., Gradski stadion Ivan Kusek Apas, Koprivnica - Hrvatski Telekom Prva liga, 22. kolo, NK Slaven Belupo - HNK Hajduk. Photo: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Utakmicu su obilježili i navijači Hajduka. koji su u jednom trenutku podigli ogroman transparent s porukom "Naš jedini kompas - tvoj grb na obzoru". A uz to su zapalili podosta baklji, bacili nešto petardi i izjasnili svoj stav prema HNS-u...