[FOTO] PREKINUTA UTAKMICA NASTAVLJA SE DANAS U 16.00: / Oluja i požar uzrokovali neviđenu dramu u Zaprešiću

Dvoboj Dinama i Rijeke odgođen zbog europskih obveza oba kluba

25.8.2019.
13:41
PIXSELL

Utakmica 6. kola Prve HNL između Intera i Lokomotive, koja je u subotu navečer pri rezultatu 0-0 prekinuta u 39. minuti prvog poluvremena zbog nestanka električne energije i kvara na reflektorima, bit će nastavljena u nedjelju od 16 sati.

Tijekom prvog poluvremena utakmice na ŠRC Zaprešić počela je jaka kiša praćena grmljavinom, a to je nevrijeme izgleda uzrokovalo kvar. Sudac Zebec stoga nije imao izbora nego poslati igrače na prijevremeni odmor. Onda je došlo i do požara iza sjevernog gola. Prema pisanju hrvatskih medija, s reflektora je žarulja pala na građevinski otpad i zapalila ga pa se stadionom počeo širiti gusti dim.

[FOTO] OLUJA SE SPUSTILA NA ZAPREŠIĆ I PREKINULA UTAKMICU: /

Pregorili reflektori, Zebec morao igrače poslati u svlačionicu

U nedjelju su na rasporedu još dvije utakmice 6. kola u kojima se sastaju Gorica - Istra 1961 od 18 sati te Osijek - Hajduk od 20 sati.

Dvoboj Dinama i Rijeke je odgođen zbog europskih obveza oba kluba, a utakmica će biti odigrana 18. prosinca.