[FOTO] NEMA ŠANSE DA GA PREPOZNATE: / Znate li s kojim je legendarnim Dinamovim golgeterom Srna gledao utakmicu?

Svojevremeno je za Dinamo zabio 165 golova u 241 utakmici

22.10.2019.
17:26
Goran Stanzl/PIXSELL

Uoči utakmkice trećeg kola Lige prvaka između ukrajinskog Šahtara i Dinama u Harkivu, odigrana je utakmica trećeg kola C skupine juniorske Lige prvaka. Mlada momčad Dinama je u Harkivu odigrala 1:1 sa Šahtarom i barem privremeno preuzela vrh ljestvice.

Dinamo je dominirao veći dio utakmice, a od 65. minute imao je i igrača više, ali nije uspio osvojiti sva tri boda. Domaćin je poveo u 50. minuti golom Artema Bondarenka iz jedanaesterca, a izjednačio je Niko Janković pet minuta kasnije. Šahtar je od 65. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Daniel Ehbudzhuo. Dinamo sada vodi na ljestvici s pet bodova, Manchester City na drugom mjestu ima četiri boda i utakmicu manje, Šahtar ima dva, a Atalanta jedan bod.

[FOTO] UTAKMICU JUNIORA DINAMA PRATIO JE LEGENDARNI VATRENI: Ovako je izgledalo kada se Darijo Srna pojavio na tribinama

Srna i kum

Utakmicu su s tribina pratili brojni skauti i klupski djelatnici obaju klubova, ali među svima njima našao se i jedan legendarni Dinamov igrač, kojeg danas vjerojatno ne bi niti prepoznali. Bivši kapetan Vatrenih, a danas pomoćni trener u Šahtaru, Darijo Srna, ugostio je na ovoj utakmici svog kuma i Darija Zahoru. Podsjetimo, Zahora je svojevremeno za Dinamo zabio 165 golova u 241 utakmici, a karijeru je na kraju, kao nomadski napadač, završio u grčkom Iraklisu, dok je prije toga nosio dresove Croatije Sesveta, Kopera, Slaven Belupa, Domžala, Interblocka, Rosenborga, Bnei Sakhnina, Lokomotiva, Lokomotiv Plovdiva, Osijeka i Ergotelisa. Lijepo je ponovo vidjeti ovo svima nam drago poznato lice...

22.10.2019., OSK Metalist Training Ground, Harkiv, Ukrajina - UEFA Liga prvaka mladih, skupina C, 3. kolo, FC Shakhtar Donetsk - GNK Dinamo. Darijo Srna, Dario Zahora Photo: Goran Stanzl/PIXSELL