FIORENTINA - UDINESE 1: / 0; Milan Badelj bio u početnoj postavi Fiorentine uoči reprezentativnog okupljanja

Fiorentina pobijedila Udinese

6.10.2019.
15:00

Nogometaši Fiorentine pobijedili su Udinese s minimalnih 1-0 (0-0) u prvoj utakmici nedjeljnog programa 7. kola talijanske Serie A, odigranoj na stadionu Artemio Franchi u Firenzi.

Nikola Milenković strijelac pobjedničkog gola

Strijelac pobjedničkog pogotka u 72. minuti bio je srpski branič Nikola Milenković.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj bio je u početnoj postavi Fiorentine, a u 64. minuti trener Montella ga je zamijenio za Benassija.

LEGENDA SE SPREMNA VRATITI U MILAN? /

Ali ima jedan uvjet koji se nikako neće svidjeti Bobanu

Fiorentina pobjedom došla do 11 bodova i privremeno izbila na peto mjesto

Fiorentina je pobjedom došla do 11 bodova i privremeno izbila na peto mjesto, dok je momčad Udinesea, koju vodi Igor Tudor, ostala na sedam bodova, što joj donosi plasman na 14. mjesto.

Vodeći Inter s maksimalnih 18 bodova iz šest nastupa, u nedjelju (20.45 sati)će biti domaćin drugoplasiranom Juventusu (16) u derbiju 7. kola, a u preostalim današnjim dvobojima sastaju se: Roma - Cagliari, Atalanta - Lecce, Bologna - Lazio (sve u 15.00 sati) i Torino - Napoli (18.00).

ITALIJA - 7. kolo Fiorentina - Udinese 1-0 (Milenković 72)

Roma - Cagliari (ned, 15.00) Atalanta - Lecce (ned, 15.00) Bologna - Lazio (ned, 15.00) Torino - Napoli (ned, 18.00) Inter - Juventus (ned, 20.45) Brescia - Sassuolo (18.12., 20.45)

Odigrano prije: Genoa - Milan 1-2 Verona - Sampdoria 2-0 SPAL - Parma 1-0