Barcelona s tri gola Messija razbila Granadu
Barcelona je protiv Granade u 19. kolu španjolskog prvenstva slavila s 4:0. Igrač utakmice bio je Lionel Messi koji je postigao prvi hat-trick nakon više od deset mjeseci.
Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu, a zanimljivo je da je u veznom redu zaigrao s Arda Turanom dok je Andres Iniesta ostao na klupi. Probao je Rakitić u trećoj minuti ugroziti protivničkog vratara ali je lopta otišla pored gola.
Prvi Messijev gol
No, pet minuta kasnije Messi je zabio svoj prvi gol nakon lijepe akcije i Turanove asistencije. U 14. je već bilo 2-0. Luis Suarez je nakon Neymarova dodavanja iz prve ubacio za Massija, koji je lako spremio loptu u gol.
Imala je Barcelona još nekoliko prilika u prvom dijelu. Prijetili su Messi i Neymar, no rezultat se nije mijenjao sve do 58. minute.
https://vid.me/DXNr
Neymar je s lijeve strane pogodio stativu, a na odbijanac je naletio Messi. Brazilac se na kraju i sam uspio upisati u strijelce u 83. minuti. Messi je doduše bio u zaleđu, ali je propustio loptu pa sudac nije reagirao.
403 Forbidden