srni mrvice / Fantastični Quagliarella 17. pogotkom sezone donio Sampdoriji pobjedu protiv Cagliarija

24.2.2019.
16:18
AP Images

Nogometaši Sampdorije pobijedili su kao domaćini Cagliari s 1-0 (0-0) u prvoj utakmici nedjeljnog programa 25. kola talijanske Serie A.

Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Quagliarella koji je u 66. minuti bio precizan izvođač kaznenog udarca.

Darijo Srna je ušao u 73. minuti, a Filip Bradarić ostao je na klupi za pričuve Cagliarija.

Desetom pobjedom u sezoni Sampdoria je sa 36 bodova privremeno zasjela na deveto mjesto, dok je Cagliari ostao na 14. mjestu sa 24 boda. Vodeći Juventus ima 66 bodova, Napoli je drugi sa 53, treći Inter sa 46, a četvrti Milan sa 45.

U nedjelju je na rasporedu još pet utakmica: Bologna - Juventus, Chievo - Genoa, Sassuolo - SPAL (15.00 sati), Parma - Napoli (18.00) i Fiorentina - Inter (20.30).