Evo zašto je Bayernu važno da igra Ribery!

Poznati su svi sudionici polufinala Njemačkog nogometnog kupa, DFB-Pokala.

8.2.2012.
23:03

Bayern je slavio na gostovanju kod Stuttgarta 2:0 golovima Francka Riberyja i Marija Gomeza. Ribery je zabio u 30., Gomez u 46. minuti, a kod oba je gola asistirao Thomas Müller.

Zanimljivo, bila je ovo 23. uzastopna utakmica u kojoj je Bayern pobijedio kada se Ribery upisao među strijelce.

Ivica Olić zaigrao je za Bayern od 83. minute, dok je Danijel Pranjić cijeli susret odgledao s klupe.

Drugoligaš Greuther Fürth iznenađujuće je slavio na gostovanju kod Hoffenheima 1:0 golom Oliviera Occeana iz 44. minute.Valja reći da je Hoffenheim igrao s igračem manje od 36. minute kada je isključen Marvin Compper. Hrvatski napadač Srđan Lakić odigrao je svih 90 minuta za poraženi sastav.

U trećoj utakmici Borussia Mönchengladbach savladala je Herthu u Berlinu nakon produžetaka 2:0 golovima Filipa Daemsa i Oscara Wendta. Za Herthu je svih 120 minuta kao kapetan odigrao hrvatski branič Andre Mijatović, a valja reći da je berlinski sastav od 100. minute igrao s igračem manje kada je crveni karton zaslužio Roman Hubnik.