LUDA UTAKMICA / Dva crvena kartona, kazneni udarac i golčina u remiju Perišićevog Tottenhama s Karamelama

3.4.2023.
23:16

U dvoboju 29. kola Engleske lige Everton i Tottenham su na Goodison Parku odigrali 1-1.

HRVATI U SERIE A /

Vlašić i Jurić podijelili bodove s Erlićem: Torino je još uvijek u gornjoj polovici tablice

Tottenham je golom Harrya Kanea (68pen) vodio sve do 90. minute kada je branič Michael Keane sjajnim udarcem izvana donio bod Evertonu.

Pijetlovi se bore za Ligu prvaka, a Everton za ostanak pa je utakmica bila nervozna s dva crvena kartona - Doucurea u 58. minuti kod domaćih, te Lucasa Moure (90) kod gostiju.