Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ENGLEZI OBJAVILI ŠTO ČEKA VATRENOG: /

Klopp ima novu ideju, ovim potezom pokazao je što misli o Dejanu Lovrenu

Braniču sljedeće godine ističe ugovor, a već je bio govora da je na meti tri kluba

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren lani je bio na korak do transfera o Romu. Na koncu je ostao, ali to se možda nije pokazalo kao najbolja odluka ako je mjerilo minutaža. Debelo je pao u poretku te je postao tek četvrti izbor Jurgena Kloppa kada su u pitanju centralni braniči. Virgil van Dijk, Joe Gomez i Joel Matip su ispred njega pa je priliku u pravilu dobivao kada netko od njih nije io na raspolaganju.

Stoga su se ovih dana pojavile nove glasine oko toga da bi na ljeto mogao prijeći u Romu, a pisalo se i o interesu Tottenhama i Arsenala.

Međutim, novinar Daily Maila Dominic King tvrdi da ga Klopp želi zadržati još godinu dana, do isteka ugovora.

“Klopp i Lovren su u jako dobrim odnosima i bio bi sretan kad bi branič ostao do isteka ugovora kao jedna od opcije u obrani”, piše King.

Također, navodi kako nije bilo govora oko novog ugovora i bit će zanimljivo vidjeti što će Vatreni odlučiti. U srpnju će napuniti 31 godinu i sigurno neće biti sretan ako još jednu sezonu provede na klupi. S Liverpoolom je osvojio Ligu prvaka, a ako se ne poništi sezona trebao bi uzeti i naslov prvaka što bi Redsima bio prvi nakon 30 godina.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike