NIJE BAŠ LIJEPO / Englezi brutalno udaraju po Perišiću: Do jučer su mu pjevali, a sada ga nazivaju 'hrvatskim klaunom'

Milan je pobijedio Tottenham 1:0, a pogodak odluke zabio je Brahim Diaz u sedmoj minuti

15.2.2023.
17:24

Milan je u utorak na svom San Siru rezultatom 1:0 slavio protiv Tottenhama u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.

SPEKTAKL U LIGI PRVAKA /

Bayern slavio u dvoboju giganata, Coman srušio PSG. Tottenham s Perišićem izgubio na San Siru

Pogodak odluke zabio je Brahim Diaz u sedmoj minuti, a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu za poraženu momčad.

Perišić je u laganom padu forme kao i većina Vatrenih nakon Svjetskog prvenstva, a navijači Spursa nemaju previše živaca za to, što su u više navrata i pokazali. Ivan je često na meti navijača iz sjevernog Londona.

'Hrvatski klaun'

Na Twitteru su kritizirali našeg "Periju": "Hrvatski klaun je smiješan, nema nikakvog smisla da on igra", drugi kaže: “Perišić je totalno beskoristan igrač”

Očigledno su zaboravili da nije Ivan najveći krivac za poraz, a upravo je naš Perišić spasio i jedan pogodak Milana u drugom poluvremenu.

Perišiću, bivšem igraču Milanovog ljutog rivala Intera, cijeli stadion je glasno zviždao svaki put kad je bio u kontaktu s loptom, a zvižduke je dobio i trener Spursa, Antonio Conte, koji je također bio u Interu.