U PREMIER LIGI / Ponovljen je dvoboj u kojem je igrač doživio srčani udar: Domaćin od 0-3 do pobjede

13.3.2024.
22:42

Bournemouth je u zaostaloj utakmici 17. kola Premier lige pobijedio Luton 4-3, iako su do 50. minute gubili 3-0.

TRI HRVATA NA TERENU /

Jedan bivši HNL-ovac zabio, drugi pocrvenio u pobjedi protiv Korone

Gosti su do tri gola prednosti stigli golovima Chonga u 9., Ogbene u 31. i Barkleya u 45. minuti.

Povratak domaćina započeo je Solanke u 50. minuti, da bi u 62. za 2-3 zabio Zabarnyi, a stvari je potpuno na početak vratio Semenyo u 64. minuti. Semenyo se na kraju prometnuo u junaka Bournemoutha jer je u 83. minuti zabio za 4-3.

Bournemouth je devetom prvenstvenom pobjedom došao do 35 bodova, ali je ostao na 13. mjestu, dok je Luton Town doživio peti poraz u zadnjih šest utakmica te se s 21 bodom nalazi na 18. poziciji i u zoni ispadanja, s tri boda manje od Nottingham Foresta koji je na 17. poziciji.

Ova je utakmica originalno bila na rasporedu 16. prosinca, ali je prekinuta nakon nešto više od sat vremena, jer se gostujući kapetan Tom Lockyer srušio na terenu, a kasnije je potvrđeno da je doživio srčani udar. Pri prekidu je rezultat bio 1-1. Odlučeno je da će dvoboj biti ponovljen u cijelosti.