žuti kartoni / E, to se zove razočarenje: Odveo Tottenham u polufinale pa od novinara saznao da ne može igrati

Nakon velikog slavlja Tottenhamov dvostruki strijelac suočio se s realnošću koje nije bio svjestan

18.4.2019.
12:04
AP Images

Manchester City poveo je u četvrtoj minuti protiv Tottenhama, ali svega šest minuta kasnije gosti su bili u vodstvu jer je Son Heung-min s dva gola kreirao preokret.

Iako je kasnije City uzvratio s tri gola, dalje je ipak prošao Tottenham jer nakon Llorenteova pogotka za 3:4 nije priznat onaj Sterlingov.

Korejac je uz dva pogotka dobio i žuti karton, a on ga eliminira iz prve polufinalne utakmice s Ajaxom. Zanimljivo, nije to znao, već je isto saznao od njemačkog novinara tijekom izjave za televiziju.

"Ne igram u polufinalu? Nisam to znao", ostao je razočaran.