DVOBOJ VATRENIH ZAVRŠIO BEZ POBJEDIKA: / Pašalićeva Atalanta u velikom derbiju spasila bod protiv Intera

U 7. kolu Serije A obje utakmice koje su privlačile najviše pažnje završene su identičnim rezultatom, s 1:1

8.11.2020.
17:25

Nakon što su Lazio i Juventus odigrali 1-1 i drugi derbi 7. kola talijanskog nogometnog prvenstva, ogled Atalante i Intera završio je identičnim rezultatom.

PJACA ZABIO U MANIRI PRAVOG GOLGETERA: /

Ovom golčinom pokazao je Daliću da na njega može najozbiljnije računati

Inter je poveo u 58. minuti golom Lautara Martineza, a izjednačio je Aleksej Mirančuk u 79. minuti.

U domaćim redovima je Mario Pašalić igrao do 59. minute, dok Boško Šutalo nije ulazio u igru. Marcelo Brozović je igrao cijeli susret za Inter, a Ivan Perišić je dobio priliku u posljednjih 15 minuta.

Pjaca krasno pogodio

Roma je na gostovanju u Genoi slavila sa 3-1 uz tri gola Henrika Mhitarjan (45+2, 66, 85), dok je za domaći sastav zabio Marko Pjaca u 50. minuti.

Hrvatski nogometaš je zabio za 1-1 nakon odlične asistencije Gianluce Scaramacca koji je izbacio Pjacu samog ispred suparničkog vratra. Bio je to njegov drugi gol ove sezone nakon što je zabio i Crotoneu.

Na ljestvici vodi Milan sa 16 bodova, Sassuolo ima 15, a Roma je sada treća sa 14 bodova, dok Juventus i Atalanta imaju po 13 bodova.