DVA MAJSTORSKA POGOTKA MARIJA PAŠALIĆA: / Vatreni je ovako bacio navijače u trans, o drugom golu će se još dugo pričati

Vatreni su na današnji dan u izvrsnoj golgeterskoj formi

30.11.2019.
16:35

Talijanski prvoligaš Atalanta pobijedila je 3:0 na gostovanju kod Brescije u 14. kolu Serije A, a prva dva pogotka postigao je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Prvi je zabio glavom u 26. minuti, a pogledajte ga OVDJE.

Prvi glavom, a drugi petom

Drugi gol postigao je u 61. minuti i radilo se o potezu za pamćenje. Pašalić je tada zabio spektakularan gol petom nakon ubacivanja sa strane.

Potez za 2:0 pogledajte OVDJE.

U završnici utakmice Atalanta je postigla i treći pogodak, a strijelac je u drugoj minuti sudačke nadoknade bio Josip Iličić.

Do ove utakmice Pašalić je jedini gol ove sezone zabio je u visokoj 7-1 pobjedi protiv Udinesea.

Zabio i Kramarić

Atalanta je ovom pobjedom skočila sa šestog na četvrto mjesto sa 25 bodova koliko imaju i Cagliari, te Roma. Prva tri mjesta drže Juventus (35), Inter (34) i Lazio (27).

Brescija je ostala na posljednjem mjestu sa sedam bodova.

Ovo je očito jako dobar dan za Vatrene jer je pogodak u Njemačkoj za svoj Hoffenheim postigao i Andrej Kramarić, a više o tome pročitajte OVDJE.

[VIDEO] KRAMARIĆ NE PRESTAJE ZABIJATI: /

Ovako je napadač Vatrenih i važan Dalićev adut majstorski zatresao mrežu u Njemačkoj