DVA GOLA ZA DRUGO MJESTO NAJBOLJIH STRIJELACA: / Nezustavljivi Ejupi srušio Puljane

Nogometaši Slaven Belupa u 28. kolu prve hrvatske nogometne lige s 2-0 su na svojem terenu pobijedili Istru 1961 i zadržali sedmo mjesto na tablici.

19.3.2016.
16:50

Ekipa iz Koprivnice povela je u 20. minuti preko svojeg prvog napadača Muzafera Ejupija, a rezultat 1-0 na semaforu je stajao do 51. minute. Tada se opet tresla mreža Istre, a strijelac iz jedanaesteca bio je ponovno Ejupi koji je drugim golom izjednačio s napadačem Rijeke Romanom Bezjakom na drugom mjestu ljestvice najboljih strijelaca HNL-a. Dosada su obojica u ovoj sezoni prvenstva postigla po 12 pogodaka.

U 29. kolu HNL-a još će se odigrati tri utakmice. Kao što smo već spomenuli, od 17 sati počet će dvoboj Intera i Rijeke, a dan kasnije na rasporedu su još dvije utakmice. Prvo će u 15 na Maksimiru početi najveći hrvatski derbi, utakmica Dinama i Hajduka, a dva sata kasnije lokomotiva će na stadionu Zagreba u Kranjčevićevoj ugostiti Split.