LIGA PRVAKA ZA MLADE / Dinamovi juniori nadigrani u Salzburgu, prekrasan gol iz slobodnjaka riješio utakmicu

Kroz cijeli prvi dio mladići Red Bullove akademije bili su bolja momčad

5.10.2022.
16:54
Matija Habljak/PIXSELL

Juniori Dinama poraženi su 2:0 u 3. kolu Lige prvaka za mlade na gostovanju kod Salzburga. Golove su postigli Karim Konate u 71. i Tolgahan Sahin u 90. minuti susreta.

NEDOSTAJU DVOJICA KLJUČNIH IGRAČA? /

Dinamo u velikom problemu uoči najvažnije utakmice sezone u Ligi prvaka. Evo kako bi Modri trebali izgledati protiv Salzburga

Dinamo je ovim porazom pao na treće mjesto ljestvice te je sad iza Milana i Red Bull Salzburga, a ispred Chelseaja. Najbolja dva kluba prolaze grupu.

Kroz cijeli prvi dio mladići Red Bullove akademije bili su bolja momčad, a Dinamovci su sjajnim intervencijama golmana i obrane držali "nulu".

Golčina

U nastavku se narativ nije mijenjao, Red Bull je bio bolji, a hrvatski juniori su prijetili preko Topića u 64. minuti što je bila najbolja šansa Dinama.

Sve je bilo rješeno u 71. minuti, kada je Konate iskoristio pogrešku Živkovića i zabio za vodstvo 1:0.

Golčinom Sahina iz slobodnog udarca u 90. minuti postavljen je krajnji rezultat kojim je Dinamo upisao drugi poraz, a njime pao i na treće mjesto ljestvice.