mlađi uzrasti / Dinamovi juniori izbacili Hajduk iz kupa nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca

Hajduk je uoči četvrtfinala za vikend pobijedio u Osijeku 4-1, dok je Dinamo odgodio utakmicu s Lokomotivom u prvenstvu

6.4.2022.
14:59

Dinamovi juniori izborili su polufinale Kupa nakon što su u Splitu nakon izvođenja penala pobijedili Hajduk 4-2.

U Kupu su dva vodeća sastava iz prvenstva odigrala izjednačenu utakmicu; u prvom poluvremenu gotovo da i nije bilo ozbiljnijih prilika.

U 80. minuti Mario Čuić lobao je Ivana Mandića, no lopta je prošla malo pokraj stative. Minutu ranije pak Dinamo je pogodio stativu.

Neposredno prije kraja regularnog dijela Marijan Budimir umjesto Ivana Perića na gol je postavio Davida Fesjuka, no Ukrajinac nije obranio niti jedan penal. Kod Hajduka, Mateo Jurić-Petrašilo pogodio je stativu, dok je Mandić obranio udarac Šimuna Hrgovića.

Kod Dinama su s bijele točke precizni bili Filip Brekalo, Marko Novak-Stanko, Ante Kozina i Mirko Braun.