SADA NIJE BILO DRAME / Dinamo u prvoj pripremnoj utakmici pobijedio trećeligaša kojega ne pamti po dobrome, za Modre debitiralo pojačanje iz Francuske

Pripremnu utakmicu odigrala je i Rijeka koja je na Rujevici pobijedila slovačkog prvoligaša Spartak Trnavu s 3-1

24.6.2023.
21:01

Nogometaši Dinama i Rijeke upisali su pobjede u prijateljskim utakmicama koje su odigrali u subotu, Dinamo je svladao Dugo Selo 1-0, a Rijeka slovački Spartak iz Trnave s 3-1.

BILO JE I VRIME /

Hajduk u Engleskoj pronašao pojačanje: Na Poljud stiže napadač koji je igrao za Bayern i njemačku reprezentaciju?

Dinamo je gostovao kod Dugog Sela, kluba koji se natječe u Drugoj NL te je uveličao 100. rođendan svog domaćina. Momčad Dugog Sela Dinamo ne pamti po dobrome jer su baš od njih prije 25 godina sezacionalno ispali u Kupu i taj poraz im je ostao zapamćen kao jedan od najsramotnijih.

No, sada nije bilo ni približno takve drame. Dinamo je pobijedio s minimalnih 1-0, a jedini pogodak postigao je Bartol Barišić u 79. minuti. Bila je to prva pripremna utakmica Dinama, a recimo i kako je debitirao francuski nogometaš Bernauer, jedino dosadašnje pojačanje aktualnog hrvatskog prvaka uoči nove sezone.

Maxime Bernauer

Rijeka je na Rujevici pobijedila slovačkog prvoligaša Spartak Trnavu s 3-1, s tim da su riječki nogometaši tri pogotka postigli u uvodnih dvadeset minuta igre. Strijelci su bili Nais Djouahra u četvrtoj, Prince Ampem u šestoj i novo pojačanje Franjo Ivanović u 20. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO: Danijel Pranjić odigrao posljednju utakmicu u karijeri