DOMINIRAJU / Dinamo torpedirao slovensku Naftu, u strijelce se upisala i nova zvijezda Modrih. Pogledajte golove

28.6.2022.
22:34
Screenshot

Nogometaši Dinama slavili su i u drugoj pripremnoj utakmici u slovenskoj Lendavi i to ponovo rezultatom 3:0. U prvoj su utakmici torpedirali Shkendiju, a sada je stradao slovenski drugoligaš Nafta 1903.

Dinamo je poveo u 41. minuti golom lijepim golom Komnena Andrića, zatim su u 61. minuti imali priliku povisiti iz penala, ali je Dario Špikić promašio. No, već u 68. minuti nova zvijezda Dinama, Robert Ljubičić, upisala se u strijelce i to krasnim golom.

Konačnih 3:0 postavio je Emreli u 83. minuti i taj je pogodak također bio sjajan.

Golijadu pogledajte OVDJE.

Dinamo u petak u 18 sati igra treću i posljednju pripremnu utakmicu u Sloveniji, protiv Spartaka iz Trnave.