'DUBOKI NAKLON' / Dinamo se nije propustio oglasiti nakon što je Real 15. puta osvojio Ligu prvaka

• Dinamo se nije propustio oglasiti nakon što je Real 15. puta osvojio Ligu prvaka

1.6.2024.
23:35

Nogometaši Real Madrida po 15. put su postali prvaci Europe nakon što su u finalnom susretu igranom pred 86.212 gledatelja na londonskom Wembleyju pobijedili Borussiju Dortmund s 2-0.

NAKLON DO PODA /

Modrić uzeo šestu Ligu prvaka i postao najtrofejniji igrač Reala svih vremena

Golove za Real zabili su Dani Carvajal u 74. minuti nakon ubačaja Tonija Kroosa iz kornera, te Vinicius Junior u 83. minuti.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrića za Kraljevski klub je igrao od 85. minute osvojivši već šestu Ligu prvaka. Šest trofeja pobjednika Kupa/Lige prvaka imaju i Lukini suigrači Dani Carvajal, Nacho i Toni Kroos, te Realova legenda Francisco Gento.

Dodajmo i kako su Modrić i Nacho Fernandez stigli i do 26. trofeja u Realovom dresu postavši najtrofejniji igrači u 122 godine dugoj povijesti Real Madrida.

Nakon što su Kraljevi osvojili naslov kojim su gurnuli Dinamo u playoff Lige prvaka sljedeće sezone, oglasio se i zagrebački klub.

"Čestitamo Luki Modriću na 6. osvojenom trofeju Lige prvaka! Ponosni smo na to što je tvoja igračka karijera započela u plavom dresu, a sve što si učinio nakon odlaska iz Zagreba je na ponos cijele nacije! Duboki naklon, Maestro"; napisao je Dinamo na Facebooku.