VIRALNA OBJAVA / Dinamo se hit fotomontažom na društvenim mrežama zahvalio heroju pobjede koja može okrenuti sezonu

Pobjedu domaćinu donio je Japanac Takuro Kaneko u sedmoj minuti nadoknade

30.10.2023.
11:31
pixsell

U posljednjem susretu 13. kola SuperSport HNL-a Dinamo je na stadionu Maksimir s dva gola u sudačkoj nadoknadi pobijedio Lokomotivu sa 2-1.

UZBUDLJIVO 13. KOLO HNL-A /

Glavne vedete 'velike četvorke' napokon se probudile, a Jakirovićev neočekivani junak mogao bi biti rješenje za brojne probleme

Indrit Tuci je doveo goste u vodstvo u četvrtoj minuti utakmice, no Modri su u samoj završnici uspjeli okrenuti rezultat. Izjednačio je Martin Baturina u četvrtoj minuti nadoknade, a pobjedu domaćinu donio je Japanac Takuro Kaneko u sedmoj minuti nadoknade.

Dinamo je na društvenoj mreži X objavio lik Kaneka u fotomontaži da podsjeća na likove iz japanskih crtića.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo