Dinamo prosuo pobjedu, ali i dobro zaradio utakmicom protiv Monaca

Da su uspjeli izdržati do kraja, dinamovci bi zaradili puno više

2.10.2024.
23:07
Luka stanzl/PIXSELL

U dvoboju 2. kola Lige prvaka nogometaši Dinama i Monaca su u Zagrebu odigrali 2-2 (1-0).

NA RUBU REGULARNOSTI /

Ovo je 'vaterpolo': Dinamo se u nemogućim uvjetima borio za prve bodove u Ligi prvaka

Dinamo je poveo atraktivnim pogotkom Petra Sučića (45+3) na asistenciju Martina Baturine, koji je u 66. minuti fantastičnim solo-prodorom povećao na 2-0. Monaco je smanjio preko Ganca Mohammeda Salisua nakon velike pogreške vratara Ivana Nevistića, a u 90.minuti Švicarac Denis Zakaria je izjednačio iz kaznenog udarca.

Plavi su ovim osvojenim bodom dodatno povećali zaradu u Ligi prvaka.

Samim plasmanom u ligašku fazu natjecanja Dinamo je osigurao nešto manje od 30 milijuna eura, a još će im na račun sjesti 700 tisuća, koliko uefa nagrađuje osvojeni bod.

Da su uspjeli izdržati do kraja i sačuvali pobjedu, dinamovci bi zaradili puno više - 2.1 milijuna eura.

POGLEDAJTE VIDEO: Ines se javila s Maksimira i otkrila loše vijesti: 'Još jedan detalj kojemu će se Francuzi čuditi...'