U 25. kolu hrvatske lige Dinamoje u Koprivnici razbio Slaven Belupo s čak 6:1. Za Modre je hat-trick zabio Duje Čop.

8.3.2014.
19:56

Tek što je utakmica u Koprivnici počela, dogodio se prekid. Naime, u trećoj minuti na teren je utrčao jedan pas, koji je zaradio pljesak gledatelja. S terena ga je odveo Pivarić.

A onda je Dinamo pokazao po što je došao u Podravinu. Već u 15. minuti Antolić je izveo korner za Pivarića, ovaj pronašao Brozovića koji pogađa mrežu domaćina za vodstvo Modrih.

15 minuta poslije, Ademi je pao u kaznenom prostoru Slavena, sudac je svirao najstrožu kaznu koju je u pogodak pretvorio Čop.

Belupo se vraća u 35. minuti, pogriješio je Pinto, a Melnjak zabio Ježini za 1:2. No samo četiri minute poslije Dinamo je došao do novog pogotka. Halilović je pronašao Šimunića koji glavom prebacuju sa Šimunovića, a ovaj koristi priliku i odvodi hrvatskog prvaka na odmor s dva pogotka prednosti.

U nastaku je Dinamo zabio novi pogodak nakon svega sedam minuta. Mrežu domaćina pogodio je ponovno Brozović nakon ubačaja Fernandesa, a samo tri minute kasnije svoj drugi pogodak zabija i Čop kojem je loptu sjajno srevirao Pivarić.

Konačan rezultat postavio je fantastičnim pogotkom Duje Čop. Treći pogodak zabio je škaricama.

U drugoj utakmici dana, Split je na Parku mladeži pogotkom Glumca u 83. minuti slavio protiv Osijeka.