MODRI SIGURNI / Dinamo na pripremama svladao slovačkog prvoligaša, novi igrač zabio fenomenalan gol

Modrima je ovo bila treća pobjeda na pripremama

24.6.2021.
21:09

Nogometaši Dinama u pisali su i treću pobjedu na pripremama za novu sezonu. Nakon što su svladali slovenskog prvaka Muru i Maribor, u četvrtak su s 3:0 bili bolji od slovačkog prvoligaša ŠFK Sered.

DINAMO PREDSTAVIO ČAK ČETIRI POJAČANJA /

Na Maksimir konačno stigli predvodnici nove generacije - 'Hoću li biti bolji od tate?'

Modri su poveli u devetoj minuti golom Marija Ćužea koji je pogodio nakon solo akcije.

Već je u 16. minuti na semaforu stajalo 2:0 za Dinamo nakon što je Marko Tolić sam izašao pred suparničkog golmana i mirno pospremio loptu u mrežu.

U 36. minuti Dinamo je stigao do novog gola, a zabio ga je Dario Špikić, novo pojačanje Modrih koje je stiglo iz Gorice. Špikić je primio loptu oko centra, prošao o desnoj strani pa sjajnim driblingom izbacio protivničkog braniča i neobranjivo pogodio s preko 25 metara.

Uskoro nova sezona

Trener Dinama Damir Krznar u ovoj je utakmici dao priliku i već "zaboravljenom" francuskom beku Francoisu Moubandjeu koji se pokazao u dobrom svjetlu.

Dinamo novu sezonu u HNL-u počinje utakmicom protiv Slaven Belupa 17. srpnja, a 11 dana prije toga će igrati s islandskim Valurom u 1. pretkolu Lige prvaka.