DINAMO SLAVIO TEŽE OD OČEKIVANOG / Stoper 'modrih' donio pobjedu protiv Maribora, Krznar predstavio niz mladih igrača

Hrvatski prvak je do pobjede stigao u 78. minuti iz prekida

20.6.2021.
21:28
Pixsell/PIXSELL

Dinamo je u drugoj pripremnoj utakmici u Murskoj Soboti s 2:1 svladao Maribor. Modri su do pobjede stigli autogolom Martinovića i pogotkom Lauritsena.

Slovenci su poveli već u 7. minuti kada je Požeg Vancaš pobjegao "modroj" obrani, pa iz blizine matirao Nevistića. No, vodstvo Maribora trajalo je samo tri minute jer je Dinamo stigao do izjednačenja. Po desnoj strani kombinirali su Majer i Gojak čiji je ubačaj u vlastitu mrežu pospremio nesretni Martinović.

GRANDIOZNA POBJEDA DINAMA /

'Modri' razbili prvaka Slovenije, briljirao mladi Baturina s dva efektna i impresivna pogotka

Lauritsen zabio za konačan rezultat

Dinamo je u 60. minuti opet predstavio niz mladih igrača koji su dobili priliku za dokazivanje na ovim pripremama.

Hrvatski prvak je do pobjede stigao u 78. minuti iz prekida. Josip Mišić je ubacio s lijeve strane, Lauritsen je bio najviši u skoku i glavom lakoćom zabio za konačnih 2:1.

Dinamova sezona počinje već 6. srpnja kada će u prvom pretkolu Lige prvaka igrati protiv islandskog Valura. Deset dana kasnije počinje HNL, a Plavi u prvom kolu dočekuju Slaven Belupo.