DINAMO JE PO SEDMI PUT OVE SEZONE POBIJEDIO 1:0, HOĆE LI TAKO BITI I PROTIV RIJEKE? / Bjelica: 'Vidjet ćemo, ja to odmah danas potpisujem'

Dinamo je pobijedio Lokomotivu u sastavu koji nikad nije igrao zajedno

14.12.2019.
20:43
Jurica Galoic/PIXSELL

Nogometaši zagrebačkog Dinama pobijedili su Lokomotivu na Maksimiru rezultatom 1:0 u 19. kolu Prve hrvatske nogometne lige, a nakon susreta svoja razmišljanja je podijelio trener Modrih Nenad Bjelica.

"Zasluženo smo pobijedili, izveli smo momčad koja dugo nije igrala zajedno ili da budem precizniji – nikad nije igrala zajedno. Bilo je dosta teško, pogotovo na početku. Trebalo je malo vremena da igrači koji nemaju ritam utakmica uđu malo bolje i počnu se dizati iz minute u minutu. Sredinom prvoga poluvremena imali smo neke polušanse od kojih Majer dva, tri šuta pa Hajrović, Ivanušec... Više su to, dakle, bili šutevi nego šanse. Pritom smo dobro stajali defenzivno. U drugom poluvremenu smo zabili gol koji nam donosi tri boda što nas jako raduje. Imamo još jednu utakmicu, u srijedu protiv Rijeke, nadam se još jednom kvalitetnom nastupu i nova tri boda", prenosi njegovu stranicu službena klupska stranica.

ORŠIĆ UŠAO U UTAKMICU I NAKON SEDAM MINUTA PROBIO LOKOMOTIVU: /

Dinamo slavio nakon ispadanja iz Europe

'Moglo je biti i izraženije'

Ovo je bila sedma utakmica u kojoj je Dinamo ove sezone slavio rezultatom 1:0. Na pitanje kakva je šansa da i Rijeku pobijede s 1:0 Bjelica je rekao:

"Vidjet ćemo, ja to odmah danas potpisujem! Najvažnije su pobjede u ovom trenutku. Teška je polusezona iza nas, trebalo je držati vrhunsku formu. Bez obzira na 1:0, nijedna od tih pobjeda nije bila ugrožena niti u jednom trenutku. Sve su mogle biti rezultatski izraženije, ali spletom okolnosti je završilo tako. I u srijedu ću biti sretan s bilo kojom pobjedom."