Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
DINAMO IMA ZAMJENU ZA NAJBOLJEG IGRAČA NA ODLASKU: /

Ovaj razigrani Kongoanac je na pragu Maksimira, ali postoji jedan problem

Hrvatskog prvaka očekuju promjene ovog ljeta

VOYO logo
VOYO logo

Kongoanac Thievy Bifouma mogao bi pojačati redove zagrebačkog Dinama. Modri ne stoje dobro u proljetnom dijelu prvenstva, raštimano izgleda orkestar Nikole Jurčevića i nakon finala hrvatskog Kupa protiv Hajduka sve misli se okreću prema rekostrukciji momčadi.

REZULTATI SU PORAŽAVAJUĆI ZA JURČEVIĆA: Upaljen je alarm, klub je na liniji s Bjelicom; U svlačionici vlada loša atmosfera

26-godišnji napadač turskog Sivasspora u svojoj je karijeri nastupao i za Espanyol, Las Palmas, West Bromwich Albion, Granada, Reims, Bastia i Osmanlispor. Sve su to većinom bile posudbe iz Espanyola, a najdublji trag ostavio je u Las Palmasu za kojeg je u 38 nastupa zabio 11 golova.

Ima i francusko državljanstvo, a za reprezentaciju Republike Kongo od 2014. godine odigrao je 25 utakmica i zabio 13 golova.

Njegova vrijednost prema Transfermarktu je 1.75 milijuna eura, a ugovor s turskom ekipom ističe mu ove sezone te ako bi se dogovorili, stigao bi u Zagreb kao slobodni igrač. Kako pišu Sportske novosti, zasad je zapelo ja pregovorima oko plaće.

Ako bi Bifouma stigao u Dinamo, to bi značio vjerojatni odlazak El Arabija Hilala Soudanija na ljeto. Ova dvojica igraju na istim pozicijama, a Alžirac je već istaknuo u prošlosti kako bi se volio okušati u inozemstvu.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike