SVI SMO UZ TEBE, MAJSTORE / Stadion u Velikoj Gorici je promrzo od straha: Napadač Slavena dobio laktom u glavu, odvela ga hitna

Dilana Ortiza odvezla hitna s terena u Velikoj Gorici protiv Slaven Belupa

25.8.2023.
21:48
Slavko Midzor/PIXSELL

U petak navečer odigrala se prva utakmica šestog kola HNL-a između Gorice i Slaven Belupa. Briljantno drugo poluvrijeme u kojoj smo vidjeli golove i sjajne poteze, zasjenila je ružna scena.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.

Utakmica koja se igra u Velikoj Gorici je kratko bila zaustavljena u 19. minuti pri rezultatu 0-0 zbog ozljede napadača Slavena Dilana Ortiza. Naime, Ortiz je dobio udarac laktom u glavu tijekom zračnog duela sa stoperom Gorice, Krešimirom Krizmanićem.

Iako udarac naizgled nije izgledao grubo, Ortiz je očito primio nezgodan udarac u glavu. Ležao je na travnjaku nekoliko minuta i primio pomoć liječnika. Igrači su u nevjerici gledali Ortiza na travnjaku.

Vozilo hitne pomoći ubrzo je došlo, stavili su ga nosila i odvezli s terena. Nadamo se kako nije ništa ozbiljno i da će se Dilan Ortiz brzo vratiti na teren. Držimo fige!