MAJER ZAMIJENJEN / Dejan Lovren propustio dvoboj protiv Lovre Majera: Nakon preokreta do pobjede stigla je domaća momčad

Lyon je u nedjelju u utakmici 30. kola francuskog prvenstva kod kuće nakon preokreta sa 3-1 slavio protiv Rennesa

9.4.2023.
15:15

Povela je gostujuća momčad već u 11. minuti pogotkom Gouirija. Domaći su za izjednačenje čekali drugo poluvrijeme. Tolisso je u 60. minuti zabio za izjednačenje, a osam minuta kasnije Lacazette zabija za 2-1. Barcola je u 79. minuti zabio treći i pobjednički gol za Lyon.

Lovro Majer je igrao za Rennes do 76. minute, a Dejan Lovren nije nastupio za Lyon zbog ozljede.

Nakon ove pobjede Lyon je na sedmom mjestu na ljestvici s 47 bodova, dok je Rennes šesti s 50 bodova. Prvi je PSG, koji je jučer svladao Nicu 2-0, sa 67 bodova.